Kredyt

Znajdziemy najlepszy sposób finansowania Twoich celów, ale…

… to dopiero początek. Przygotujemy Cię do uzyskania tego kredytu – tak, aby nic nie mogło Cię zaskoczyć, a w dokumentach panował porządek. A Twoją sytuację sprawdzimy bezpłatnie w ramach usługi doradztwa finansowego. 

Pomożemy Ci w realizacji poważnych planów

Jeżeli chcesz się rozwijać to wiesz, że musisz inwestować. Z tym wiąże się jednak ryzyko – i chociaż jest ono wkalkulowane w prowadzenie biznesu, warto minimalizować je dzięki strategicznym działaniom. Analizując możliwości Twojego przedsiębiorstwa, jego kondycję oraz potrzeby dobierzemy rozwiązanie, które sprawdzi się długoterminowo, pozwalając na urzeczywistnienie Twoich wizji, również tych naprawdę odważnych.

Pomożemy Ci uzyskać:

No dobrze, ale dlaczego my?

Bo, mówiąc wprost, nie wsadzimy Cię na minę. Bierzemy odpowiedzialność za nasze działania i nigdy nie namawiamy Klientów na rozwiązania, na które jako przedsiębiorcy w takiej samej sytuacji byśmy się nie zdecydowali. Pozyskanie naprawdę korzystnego kredytu dla firmy nie jest proste i wymaga znajomości branży kredytowej oraz finansowej, doświadczenia, a także umiejętności analizy szerokiego kontekstu. A takich doradców na rynku jest niewielu.

A co, jeżeli Twoja firma ma problemy z płynnością?

Jeżeli masz zaległości w płatnościach (wobec kontrahentów, ZUS-u czy Urzędu Skarbowego), a stabilność finansowa Twojego biznesu jest zagrożona, to nie ma na co czekać, tu trzeba działać. Przeanalizujemy Twoją sytuację i zaproponujemy realny plan wyjścia z kłopotówraz, a skutecznie.

Nie działaj na oślep i nie rób niepotrzebnych zapytań w bankach!

Wiemy, że kiedy potrzeba uzyskania kredytu dla firmy jest duża, to równie duża jest pokusa składania wniosków w kilku bankach na raz. Musisz jednak działać w przemyślany sposób, bo każde takie zapytanie efektywnie zmniejsza szanse na zdobycie finansowania.

Przykład reprezentatywny

Nie oferujemy pożyczek ani kredytów z terminem całkowitej spłaty poniżej 60 dni. Nie udzielamy pożyczek z własnych środków. Pośredniczymy w pozyskiwaniu kredytów bankowych. Maksymalna Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 9,37 %.

  • Kwota kredytu: 20.000 zł
  • Wysokość raty miesięcznej: 449,86 zł
  • Okres kredytowania: 60 miesięcy
  • Oprocentowanie: 12.49%
  • Całkowity koszt kredytu: 6 991,42 zł
  • Prowizja: 0 zł
  • Całkowita kwota do zapłaty: 26. 991,42
  • RRSO: 13.25%
  • Minimalny okres kredytowania: 6 miesięcy
  • Maksymalny okres kredytowania: 144 miesiące

Kalkulacja została dokonana na dzień 01.09.2023 r. na reprezentatywnym przykładzie. Przykład wskazuje dane orientacyjne i ma niewiążący charakter. Służy celom informacyjnym i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego, ani zaproszenia do zawarcia umowy kredytu na zaprezentowanych warunkach. Wyliczenia wskazane przez kalkulator są oparte o założenia przyjęte dla reprezentatywnego przykładu, nie uwzględniają oceny zdolności kredytowej i nie wypełniają obowiązków informacyjnych wynikających z Ustawy z dnia 12 maja 2011 r. o kredycie konsumenckim. Przyznanie i wysokość kredytu konsolidacyjnego zależy od zdolności kredytowej klienta.