Usługi

Te usługi ułatwią Ci prowadzenie biznesu, a my ułatwimy Ci ich uzyskanie

Prowadząc firmę w Polsce wiesz doskonale, z jak wieloma wyzwaniami się to wiąże. Regulowanie należności na czas, zachowanie płynności finansowej, dobre relacje z pracownikami, klientami, kontrahentami – tak, to może przytłaczać. Istnieją jednak dedykowane biznesowi usługi, które pomagają w jego prowadzeniu.

Usługi, które realnie ułatwią Ci życie

Zarówno faktoring odwrócony, jak i promesa bankowa są rozwiązaniami stworzonymi specjalnie dla przedsiębiorców. Dobranie odpowiedniego wariantu takich usług wymaga jednak znajomości branży, produktów oraz strategicznej oceny działalności Twojego biznesu. I właśnie wtedy pojawiamy się my – z naszym wieloletnim doświadczeniem i umiejętnościami zdobywanymi latami w bankach oraz instytucjach finansowych z różnych sektorów. 

Zobacz, jak usprawnić Twój biznes

Udogodnienia, dzięki którym Twoje życie będzie łatwiejsze

Prowadzenie biznesu nie musi być uciążliwe – a my wychodzimy z założenia, że nie powinno! Jesteśmy zwolennikami konkretnych działań i jasnej komunikacji, więc powiemy Ci szczerze, jakie usługi sprawdzą się u Ciebie najlepiej i gdzie o nie wnioskować, aby zmaksymalizować szansę uzyskania ich na jak najlepszych warunkach.

Przykład reprezentatywny

Nie oferujemy pożyczek ani kredytów z terminem całkowitej spłaty poniżej 60 dni. Nie udzielamy pożyczek z własnych środków. Pośredniczymy w pozyskiwaniu kredytów bankowych. Maksymalna Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 9,37 %.

  • Kwota kredytu: 20.000 zł
  • Wysokość raty miesięcznej: 449,86 zł
  • Okres kredytowania: 60 miesięcy
  • Oprocentowanie: 12.49%
  • Całkowity koszt kredytu: 6 991,42 zł
  • Prowizja: 0 zł
  • Całkowita kwota do zapłaty: 26. 991,42
  • RRSO: 13.25%
  • Minimalny okres kredytowania: 6 miesięcy
  • Maksymalny okres kredytowania: 144 miesiące

Kalkulacja została dokonana na dzień 01.09.2023 r. na reprezentatywnym przykładzie. Przykład wskazuje dane orientacyjne i ma niewiążący charakter. Służy celom informacyjnym i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego, ani zaproszenia do zawarcia umowy kredytu na zaprezentowanych warunkach. Wyliczenia wskazane przez kalkulator są oparte o założenia przyjęte dla reprezentatywnego przykładu, nie uwzględniają oceny zdolności kredytowej i nie wypełniają obowiązków informacyjnych wynikających z Ustawy z dnia 12 maja 2011 r. o kredycie konsumenckim. Przyznanie i wysokość kredytu konsolidacyjnego zależy od zdolności kredytowej klienta.