Pożyczki

Odkryj idealne finansowanie Twoich celów z pożyczkami dla firm, ale…

… to dopiero początek. Przygotujemy Cię do uzyskania tej pożyczki – tak, aby nic nie mogło Cię zaskoczyć, a w dokumentach panował porządek. A Twoją sytuację sprawdzimy bezpłatnie w ramach usługi doradztwa finansowego.

Wsparcie w realizacji Twoich ambitnych celów

Kiedy planujesz rozwój, wiesz, że inwestowanie jest kluczem. Ale z tym idzie ryzyko. Mimo że jest ono naturalne w prowadzeniu biznesu, naszym celem jest jego minimalizacja przez strategiczne decyzje. Rozpoznając Twoje możliwości, potrzeby i kondycję przedsiębiorstwa, dobierzemy dla Ciebie odpowiednią pożyczkę, która umożliwi realizację Twoich marzeń.

Z naszą pomocą otrzymasz:

Dlaczego warto wybrać właśnie nas?

Bo mówiąc wprost, dbamy o Twoje dobro. Ponosimy odpowiedzialność za nasze rekomendacje i nie sugerujemy rozwiązań, których sami byśmy nie wybrali. Znalezienie korzystnej pożyczki dla Twojego biznesu to sztuka, która wymaga dogłębnej wiedzy z zakresu finansów, doświadczenia i zdolności analizy. A takich ekspertów jak my jest niewielu na rynku.

A jeśli Twoja firma boryka się z problemami finansowymi?

Jeżeli zmagasz się z zaległościami płatniczymi czy problemami finansowymi, czas działać. Sprawdzimy Twój stan finansowy i przedstawimy konkretne propozycje wyjścia z trudnej sytuacji.

Nie działaj impulsywnie i unikaj niepotrzebnych zapytań o pożyczki!

Zrozumiałe jest, że kiedy pilnie potrzebujesz pożyczki, chciałbyś składać wnioski w wielu miejscach jednocześnie. Ale pamiętaj, aby robić to rozważnie. Każde zapytanie może wpłynąć na Twoją zdolność kredytową.

Przykład reprezentatywny

Nie oferujemy pożyczek ani kredytów z terminem całkowitej spłaty poniżej 60 dni. Nie udzielamy pożyczek z własnych środków. Pośredniczymy w pozyskiwaniu kredytów bankowych. Maksymalna Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 9,37 %.

  • Kwota kredytu: 20.000 zł
  • Wysokość raty miesięcznej: 449,86 zł
  • Okres kredytowania: 60 miesięcy
  • Oprocentowanie: 12.49%
  • Całkowity koszt kredytu: 6 991,42 zł
  • Prowizja: 0 zł
  • Całkowita kwota do zapłaty: 26. 991,42
  • RRSO: 13.25%
  • Minimalny okres kredytowania: 6 miesięcy
  • Maksymalny okres kredytowania: 144 miesiące

Kalkulacja została dokonana na dzień 01.09.2023 r. na reprezentatywnym przykładzie. Przykład wskazuje dane orientacyjne i ma niewiążący charakter. Służy celom informacyjnym i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego, ani zaproszenia do zawarcia umowy kredytu na zaprezentowanych warunkach. Wyliczenia wskazane przez kalkulator są oparte o założenia przyjęte dla reprezentatywnego przykładu, nie uwzględniają oceny zdolności kredytowej i nie wypełniają obowiązków informacyjnych wynikających z Ustawy z dnia 12 maja 2011 r. o kredycie konsumenckim. Przyznanie i wysokość kredytu konsolidacyjnego zależy od zdolności kredytowej klienta.